تاریخ : ۲۹ مرداد ۱۳۹۴      
شهر : تهران   
   
کنفرانس سئو، برای اولین بار در تهران
سئو مبحثی بسیار تخصصی در دنیا است و اهمیت آن بر هیچ کسب‌وکاری پوشیده نیست. استفاده از ورودی‌های موتورهای جستجو به واسطه رایگان بودنشان (Organic Channel)، کمک بسیاری به موفقیت کسب‌وکارها می‌کند و این موضوع تبدیل به یک کانال مناسب برای درآمدزایی گشته. بسیاری از افراد در ایران به این موضوع دیدی اشتباه دارند. Rafiq Phillips، متخصص سئو است که تجارب بین‌المللی بسیاری در بهینه‌سازی وب‌سایت‌ها برای موتورهای جستجو دارد. او در این کنفرانس تجربیات خود را با ما به اشتراک خواهد گذاشت و به ما چگونگی داشتن یک وب‌سایت بهینه را خواهد آموخت.

رفیق فیلیپس یک کارشناس بازاریابی و Search Marketing است که حدود ۱۰ سال در این زمینه تجربه کسب کرده‌است. او در یکی از بزرگترین آژانس‌های دیجیتال مارکتینگ کشور آفریقا جنوبی (کورک) به فعالیت می‌پردازد و مشاور خیلی از کمپانی‌های بزرگ ارائه دهنده سرویس اینترنت بوده تا بتوانند وضعیت سئو خود را بهبود بخشند.

او در سطح جهان سفر کرده و از هر گوشه و کنار دنیا تجربه‌های متفاوتی کسب کرده‌است و توانسته خود را در زمینه سئو به شدت مجهز کند. او دانش خود را در سرار جهان و داخل کارگاه‌های آموزشی بسیاری به اشتراک گذاشته است و در کنفرانس‌های بسیاری که داخل آفریقا و آسیا برگزار شده‌اند، سخرانی داشته. از سوی دیگر فرد مطرحی در کنفرانس‌های بین‌المللی است و همیشه مورد توجه قرار گرفته.

اولین پلتفورم طراحی شده توسط رفیق به شدت مورد توجه قرار گرفت و توانست چندین جایزه در حوزه کارآفرینی و نوآوری را به خود اختصاص دهد.

خبر خوب این است که رفیق در آخر این هفته به ایران خواهد آمد و در مرکز شتابدهنده استارتاپ‌ها، آواتک یک کنفرانس برگزار خواهد کرد که در حقیقت توسط Anetwork برنامه ریزی شده.

برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید به صفحه فرود مربوط به این کنفرانس مشاهده کنید.


برو بالا