تاریخ : ۲۶ آذر ۱۳۹۴ الی ۰۳ دی ۱۳۹۴      
  
   
استارتاپ پایرتز تهران

استارتاپ پایرِتز، یه رویداد نیست؛ یه تجربه‌ی کامل برای زندگی‌یه.

توی این برنامه‌ی یک هفته‌ای، دزدان دریایی به دنیای استارتاپ‌ها شیرجه می‌زنن و هم فرصت و هم ابزارهای لازم برای توسعه‌ی یک کسب و کار از مراحل اولیه‌ی آن رو پیدا می‌ کنند.

ولی اگه فکر می‌کنین که استارتاپ پایرتز فقط درباره‌ی توسعه‌ی یه ایده‌ست، اشتباه می‌کنین! این برنامه، یه تجربه‌ی کامله، یه آزمایش تمام عیار برای کارآفرینی، یه ورود فوق‌العاده و منحصربفرد به جامعه‌ی افرادی که تغییر ایجاد می‌کنن و مهم‌تر از همه، سرعت دادن به چیزی که همیشه منتظرش بودین!

ما کاردرست‌ترین کارآفرین‌ها و نترس‌ترین افراد رو برای شما یه جا جمع می‌کنیم تا توی ترکیبی از کارگاه‌ها، جلسات منتورینگ، لحظات امیددهنده و چند تا سورپرایز دیوانه‌وار، تجربیات‌شون رو با هم به اشتراک بگذارن و به همدیگه یاد بدن.

اینجا، جایی برای فقط یاد گرفتن نیست؛ جایی‌یه برای اینکه به دیگران یاد بدیم.

بنجامین فرانکلین میگه: «اگه به من بگی، یادم میره. اگه بهم یاد بدی، ممکنه یادم بمونه. ولی منُ درگیر یه کاری کن تا یاد بگیرم».

۱۰ دلیل برای اینکه چرا باید در این رویداد شرکت کنیم

۱.  کارگاه‌ها

می‌تونین توی ۸ تا گارگاه با کیفیت که ما اسم‌شون رو گذاشتیم «جعبه‌ ابزار زنده ماندن در شرایط سخت» شرکت کنین؛ کارگاه‌هایی مثل مدل کسب و کار، توسعه‌ی محصول، ارائه‌ی ایده و …

۲. منتورینگ

می‌تونین با کارآفرین‌های باتجربه و افراد مبتکری که برای کمک به تیم شما توی برنامه میان دیدار کنین.

۳. شبکه‌سازی

می‌تونین با حدود ۳۰ تا مهمان و ۲۹ تا دزد دریایی دیگه که با شما سوار یه کشتی هستن و درست مثل خودتون حس و حال ماجراجویی دارن ارتباط برقرار کنین.

۴. جایزه‌ها

می‌تونین شانس بردن جایزه‌هایی رو داشته باشین که می‌تونن کمک حال پیشرفت شما باشن. بعلاوه، می‌تونین به شبکه‌ی کاردرست پارتنرهای ما دسترسی پیدا کنین.

۵. بازخودرهای ارزشمند

می‌تونین فرصت ارائه‌ی پروژه‌ی خودتون به سرمایه‌گذارهای و رهبرهای کسب و کار رو داشته باشین. بازخوردها و نظرات ارزشمند اونها می‌تونه بهتون اجازه بده بفهمین غول‌های کسب و کار درباره‌ی پروژه‌تون چه جوری فکر می‌کنن.

۶. ارائه‌ی ایده

آماده باشین که درست عین طوطی دزدان دریایی ارائه بدین! توانایی ارائه‌ی ایده‌ی شما در طول برنامه قطعاً پیشرفت می‌کنه.

۷. پیدا کردن ایده

حتی اگه ایده‌ای نداشته باشین، می‌تونین در فرآیند توسعه‌ی یه ایده مشارکت کنین. دانش و تجربه‌ای که تا ابد همراه‌تون می‌مونه.

۸. سرگرمی و الهام بخشی

شما ممکنه خیلی سخت کار کنین تا هیچ اشتباهی نداشته باشین؛ ولی فقط کار کردن کافی نیست. ما بهتون قول می‌دیم توی این برنامه بهتون خوش می‌گذره و در طول این سرگرمی، بهتون الهام‌هایی هم میشه.

۹. جزئی از خانواده باشین!

استارتاپ پایرِت، فقط یه برنامه نیست؛ یه خانواده‌ یا یه جور اجتماعه. شما می‌تونین عضوی از یه شبکه‌ی بین‌المللی فوق‌العاده از آدم‌هایی باشین که از هیچ‌چیز نمی‌ترسن!

۱۰. این تازه شروه کاره! کار اصلی، بعد از اینهاست …


برو بالا