تیم های منتخب جشنواره کارآفرینی پل i-Bridge

     ۱۳۹۴/۰۱/۲۴     مقالات           865

Whats Dong
تیم Whats Dong  جزو تیم های برتر استارتاپ ویکند دانشگاه امیر کبیر بوده است. ایده این تیم در مورد چگونگی تقسیم هزینه های صرف شده بین افراد و سهم پرداختی هرکس به طور کامل صحبت می کند.

E-Chideman
وبسایتی برای انتخاب دکوراسیون منزل از راه دور است. هر محصولی را که انتخاب می کنید می توانید قبل از خرید، در فضای منزلتان امتحان کنید. تیم E-Chideman از استارتاپ ویکند دانشگاه شهید بهشتی است.

Anti-Sekte
ایده آنتی سکته از استارتاپ ویکند بیرجند برگزیده شده است. روشی برای پیشگیری و درمان سکته های قلبی است. این ایده شامل یک کمربند که دارای سه سنسور و یک اپلیکیشن موبایل است می باشد. هر سیگنالی که از قلب شما ارسال می شود را ضبط کرده و هر یک ساعت یکبار توسط بلوتوثی که روی کمربند تعبیه شده است ارسال می کند. سپس با داده کاوی بر روی اطلاعات ارسالی از نوار قلب بیمار توصیه های لازم و مراجعه به پزشک را به شما پیشنهاد می کند.

بگو تا بشه
ایده ” بگو تا بشه ” مربوط به استارتاپ ویکند اصفهان است. یک بازی تقویت گفتار سخن محوراست. هدف ایده طراحی یک پکیج جامع نرم افزاری برای گفتار درمانی وابسته به کلام بیمار است.

 Karrex
یک اپلیکیشن بازی برای سرمایه گذاری به صورت مجازی است که می توان از طریق آن خرید و فروش کالاهای اقتصادی با قیمت های واقعی در دنیای مجازی به وسیله پول مجازیو تجربه سود و زیان در یک بازی را داشت. ایده Karrex از استارتاپ ویکند دانشگاه علم و صنعت تهران برگزیده شده است.

Contex
شبکه ای از متخصصین مختلف برای تولید محتوا و ارائه آن به وبسایت ها می باشد. سایت شما را مطرح می کنند و شما را در شبکه های اجتماعی شاخص می کنند. همچنین با بالا بردن ترافیک سایت شما امکانی فراهم می کنند تا متخصصان بیشتری در کنار شما باشند.

Bar-x
همه روزه کامیون های باربری بین شهرهای مختلف در رفت و آمد هستند و محموله ها را جابه جا می کنند. ولی ظرفیت یک کامیون باربری همیشه تکمیل نیست که می توان به کسانی که قصد جابه جایی بار را در مسیر یکسان دارند اجاره داد. تیم Bar-x جز شرکت کننده های استارتاپ ویکند دانشگاه صنعتی شریف بوده است.

 

i-bridge


درباره نویسنده

درباره نویسندهنظرات پیگیری نظرات این خبر از طریق RSS Feed

  • میرزا جواد در ۱۳۹۴/۰۱/۳۱ گفته :

    مگر تو استارتاپ مدل کسب و مهمترین فاکتور نیست ؟
    معیار داوری چی هستش ؟ آخه احساس میکنم داورا بیشتر به صورت افتخاری تشریف میارن و هیچ دید بازی نسبت به این گونه مسائل ندارن !!
    اگر اقای احمدی جواب بدن ممنون میشم

نظر خود را بنویسید:

نام و نام خانوادگی
نشـــانی ایمیــل
وب ســایـــت
برو بالا