GSB زمانی برای درخشیدن

     ۱۳۹۳/۰۷/۲۹     مقالات منابع           899

هر ساله در هفته آخر آبان ماه، کارآفرینان سر تا سر جهان، «هفته جهانی کارآفرینی» را در ۱۵۰ کشور جشن میگیرند. بنیاد استارتاپ ویکند جهانی نیز با برگزاری مسابقه Global Startup Battle نقش بزرگی را در این هفته ایفا میکند. این رقابت این شانس را برای شما فراهم میکند که آستین بالا بزنید و شهر و استعدادهای محلیتان را به جهان معرفی کنید. امسال در طول هفته جهانی کارآفرینی، استارتاپ ویکند در ۲۵۰ شهر کوچک و بزرگ برگزار می‌شود و تیم‌های برنده هر رویداد، از هر نقطه‌ای از جهانی که باشند از طریق رقابت ویدئویی به رقابت می‌پردازند.

 

قهرمان GSB چگونه انتخاب می‌شود؟

رقابت جهانی استارتاپ (GSB) در سال ۲۰۱۴ یک سطح هیجان انگیز رقابتی اضافه کرده است که این سطح به شما این امکان را می‌دهد که ابتدا با تیم‌های شهر خود به رقابت بپردازید، سپس با تیم‌هایی که در نزدیکی شهر شما هستند (در یکی از ۶ منطقه جهانی) و در نهایت به رقابت جهانی بپردازید. در این راه، داوران، مربیان،برگزار کنندگان شهرتان و تیم UP از تلاش هایتان حمایت می‌کنند.

GSB1

دور اول: بهترین های شهرها

تیم‌هایی که به عنوان ۳ تیم برتر در رویداد هر شهر انتخاب شده‌اند، این فرصت را دارند که به رقابت منطقه‌ای سعود کرده و یکی از ۲ قهرمان منطقه باشند.

GSB2

دور دوم: بهترین های هر منطقه

انتخاب در این مرحله هم با رای مردم و هم با داوری صورت می‌گیرد. ۵۰ در صد از امتیاز کل شما را رای‌ها تعیین می‌کنند و ۵۰ درصد باقی بر عهده داوران است.

GSB3

دور سوم: انتخاب قهرمان GSB

۲ تیم از هر منطقه در این مرحله حضور پیدا می‌کنند و با قهرمانان دیگر مناطق به رقابت می‌پردازند. از ۱۲ فینالیست ( ۶ منطقه و از هر منطقه ۲ نفر)، قهرمان نهایی مشخص می‌شود.

 

 

GSB4

در رویداد شهرتان رتبه نیاورده اید؟ برای قهرمانی حلقه های مختلف رقابت کنید

دور اول: ورود به حلقه

تیم شما می‌تواند در هر یک از حلقه های موضوعی شرکت کند، اگر الزامات آن حلقه را داشته باشد. حلقه های موضوعی برای تمام تیم هایی که در استارتاپ ویکند شرکت کرده‌اند امکان پذیر است.

GSB5

دور  دوم: ۱۵ تیم برتر هر حلقه

تیم شما برای به دست آوردن رای بیشتر و جزء ۱۵ تیم برتر شدن در هر رشته موضوعی تلاش خواهد کرد.

GSB6

دور سوم: انتخاب قهرمان هر حلقه 

داورها از میان ۱۵ تیم برتر در هر حلقه، یک تیم را به عنوان قهرمان انتخاب میکنند.

 

در ایران هم هفته جهانی در ۲۸ آبان رویداد جهانی GSB در ۵ شهر مشهد، تهران، ساری، قزوین و اصفهان، تبریز و ارومیه برگزار می شود.

با شرکت در استارتاپ ویکند در هفته جهانی کارآفرینی، و ساختن یک محصول مورد نیاز و نوآورانه، شانس خود را برای قهرمان شدن آزمایش کنید.

http://karya.ir/events


درباره نویسنده

درباره نویسندهنظر خود را بنویسید:

نام و نام خانوادگی
نشـــانی ایمیــل
وب ســایـــت
برو بالا